Blog 1 – Kruh

Kdysi mi někdo řekl, že být v kapele je jako být uvnitř společenství, které je zahaleno určitým tajemstvím – aurou – kterou sdílí jen jeho členové. Je to něco nesdělitelného, nepředatelného a fungují na to vnitřní pravidla. Buďto jsi uvnitř kruhu, nebo jsi vně. Buďto víš, anebo nevíš. Nezáleží na žánru, měřítku, ani pozici v kapele.

Ať už to na Painting je nebo není zvenku vidět, i my máme svůj kruh. Za ty tři roky, co spolu hrajeme, máme vlastní nepsaná pravidla pro to, co nás baví, čemu se společně smějeme, kam se chceme dál posouvat, nebo co je nám tak nějak úplně jedno. Píšeme svůj příběh, nebo spíš malujeme svůj obraz. Začali jsme s čistým listem a bez ohledu na to, jak to komu přijde nebo nepřijde dobré, malujeme na něj za sebe a nikdo jiný by nenakreslil to samé. Jednou to je lepší, podruhé třeba ne, jednou se to líbí tomu, podruhé onomu. S tím se počítá. Cíl je někde trochu jinde – být férovými k sobě samým a dělat hudbu tak, jak ji sami chceme slyšet a hrát. Dělat nejlíp jak umíme hudbu, se kterou bude i ta nejdelší cesta na koncert pro pár lidí zážitkem, který bychom za nic nevyměnili.

Tímto Vás chceme pozvat ke sledování toho, jak se nám pod rukama rodí tyto hudební obrazy. Obrazy, které za nás nikdo nenamaluje a ke kterým nám život nedal gumu ani ředidlo. Pokud nás chcete na naší cestě provázet a být součástí našeho „širšího kruhu“, budeme za to rádi. Touhle cestou Vám pak budeme poskytovat o něco hlubší vhled do toho, na čem právě pracujeme a co plní náš kapelní život.

Murky

TOP
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat