Nové album Remembrance je venku – Youtube, iTunes, Google Play a další!

Dámy, pánové, a Vy mezi tím,
naše první dlouhohrající album Remembrance je venku!  🎧📀 A že to byla dlouhá cesta. Abychom tuto větu mohli vyslovit, trvalo to asi rok tvrdé práce, kterou bychom ovšem za nic na světě nevyměnili, protože jsme se toho díky ní zase spoustu naučili – o točení desek, o světě, o lidech, o sobě samých.
Obrovské díky patří všem Vám, kdo jste nám na této cestě jakkoliv pomohli! Mimo hrozně moc dalších lidí, kteří se najdou v bookletu chceme na prvním místě poděkovat především těmto dvěma pánům – Zdeněk Ondráček, studio Sonidos (jednoduše komplet zvuk) a Jiří Šanca, náš velký přítel a dvorní grafik (cover a komplet vizuál fyzického vydání). – Děkujeme, že jste to s námi vydrželi až do konce a byli oporou i ve chvílích, kdy věci nebyly snadný a třeba se zdály už i trochu postavený na hlavu.
Během skládání jsme také prožili první personální výměnu v kapele a po odchodu Martina, kdy bylo album cca z 60% složeno, naskočil Ady prakticky do jedoucího vlaku. Po pár zkouškách jsme byli ale všichni zase na jedné vlně a za to Vám oběma kluci patří taktéž obrovský dík
Remembrance nám vyrostlo pod rukama a je z něj něco, co bychom si ze začátku ani netroufli tvrdit. Stalo se z něj volněji uchopené koncepční album, které napříč skladbami vypráví příběh. Příběh o životě, smrti, touze naplněné i nenaplněné, hledání pravdy a nalézání reality, se kterou se nedá než prostě vypořádat, jak člověk nejlíp umí. Je to naše zahrada vzpomínek a snů, ve které s námi můžete strávit jednu probdělou noc a potkat během ní jak naše životní motivace, múzy a opory, tak i naše démony, úzkosti a závislosti.
Nás tohle album změnilo. A našim největším přáním je, aby Vám zase něco dalo – cokoliv, co udělá Váš život lepším, protože od toho tu chceme být na prvním místě.

Ad.koupě alba
Album DIGITÁLNĚ můžete nakupovat už nyní přes:
iTunes – https://goo.gl/D5IQhV
Google Play – https://goo.gl/vweNPY
Bandcamp – https://goo.gl/imRV4C
Fair Price Music – https://goo.gl/qdhzjC

Album FYZICKY je momentálně ve výrobě. Pokud vše půjde dobře, do 14ti dnů je tu a bude vypadat věříme fakt krásně – normálka legal digipack AF, takže Vy, kdo ještě CDčka do koše nehážete, počkejte si.
Mít to v ruce je přece vždy lepší!

Stejně to ale všichni chcete hlavně slyšet, takže už mlčíme a ENJOY

#Remembrancealbum #Newalbum #2017release #alternativerock#youtube #stream

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat